Onze Individual Development Plan (IDP) Sessions zijn ontworpen voor spelers die doelgericht willen werken aan hun persoonlijke ontwikkeling. In zorgvuldig samengestelde groepen van 4 tot 6 spelers trainen we één uur lang op maat van de ontwikkeldoelen van de deelnemers.
Door de beperkte groepsgrootte kunnen we werken met meer intensiteit, meer detail en een hoger tempo. Spelers worden voortdurend uitgedaagd om onder druk de juiste keuzes te maken en technische uitvoeringen correct toe te passen.
Waar mogelijk vertrekken we vanuit de meest recente IDP of algemene spelersevaluatie van de club. Is die niet beschikbaar, dan starten we met een intakegesprek met de speler en de ouders om de ontwikkelingsdoelen scherp te stellen.
Omdat elke sessie specifiek wordt voorbereid op basis van de deelnemende spelers, vragen we een duidelijke betrokkenheid en strakke planning. Definitieve aanwezigheden worden uiterlijk drie dagen vooraf bevestigd, zodat elke training optimaal kan worden voorbereid en maximale kwaliteit gegarandeerd blijft.
Locatie: Regio Mechelen.
Bevestiging exacte locatie: eind juli
|
6 available
|