Skip to main content

SEW-EURODRIVE zaprasza na bezpłatny webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”

Thursday, 3 November '22   10am – 11:30am CET
Webex meeting - Wirtualna klasa
SEW-EURODRIVE zaprasza na bezpłatny webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”

This is an online event.

Joining instructions will be provided after booking.

Details

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego zapraszamy na kolejny, bezpłatny webinar. Tym razem zaprezentujemy szerokie możliwości portalu Online Support oraz korzyści dla Waszej codziennej pracy, jakie wynikają z jego korzystania.

3 listopada w godzinach 10:00 – 11:30 zapraszamy na webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support”. Portal Online Support to centralny punkt dostępu do wszystkich cyfrowych usług SEW-EURODRIVE, która uwzględnia wszystkie etapy Waszego procesu zakupowego:

• Konsultacje i dobory
• Zapytania i Zamówienia
• Dostawa i przepływ materiałów
• Uruchomienie i konserwacja

Portal Online Support nie wymaga zalogowania przy korzystaniu z podstawowych funkcji. Jeśli jednak chcecie skorzystać z dodatkowych funkcji, wtedy należy zalogować się za pomocą adresu e-mail oraz hasła.

Co więcej, po zalogowaniu dostępne są dodatkowe opcje, takie jak sprawdzenie statusu zlecenia, wysyłanie zapytania lub składanie zamówienia. Istnieje również możliwość dokonywania indywidualnych zmian w ustawieniach osobistych (takich jak formaty CAD czy język dokumentacji) lub zdefiniowanie ustawień wyszukiwania.

Dzięki naszemu webinarowi, podczas którego będziecie mogli na żywo, w czasie prezentacji prowadzonej przez naszych ekspertów, poznać podstawowe funkcje naszego portalu, by przekonać się, jak cenny i korzystny może on być w Waszej codziennej pracy.

Webinar rozpoczniemy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 2 listopada.

Instructions

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie rejestracji na webinar. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.
Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl
Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję. Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

Online event information

Webex meeting - Wirtualna klasa

Korzystamy z rozwiązań teleinformatycznych firmy Cisco. Cisco WebEx Training. Aby ułatwić połączenie zapraszamy do lektury strony pomocy Cisco WebEx
W razie jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: webinar@sew-eurodrive.pl

logo