Przejd藕 do g艂贸wnej tre艣ci

NewPa Inmersiones - Reserva de actividades

Od 6 lut 2023
luty, 2023
6 pon. 16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h LUNES
8 艣ro. 16:00 CET PLAYGROUP: CEIP Vital Alsar (Santander) 2h MI脡RCOLES
16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h MI脡RCOLES
9 czw. 16:00 CET PLAYGROUP: HUERTO CEIP Eloy Villanueva (Santander) JUEVES
10 pi膮. 17:00 CET PLAYGROUP: CEIP Marcial Solana 2h VIERNES
11 sob. 10:30 CET IMMERSION SATURDAYS February
13 pon. 16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h LUNES
15 艣ro. 16:00 CET PLAYGROUP: CEIP Vital Alsar (Santander) 2h MI脡RCOLES
16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h MI脡RCOLES
16 czw. 16:00 CET PLAYGROUP: HUERTO CEIP Eloy Villanueva (Santander) JUEVES
17 pi膮. 17:00 CET PLAYGROUP: CEIP Marcial Solana 2h VIERNES
20 pon. 09:00 CET FOXES CAMP Eloy Villanueva - Febrero 2023
21 wto. 09:00 CET FOXES CAMP Eloy Villanueva - Febrero 2023
22 艣ro. 09:00 CET FOXES CAMP Eloy Villanueva - Febrero 2023
23 czw. 09:00 CET FOXES CAMP Eloy Villanueva - Febrero 2023
24 pi膮. 09:00 CET FOXES CAMP Eloy Villanueva - Febrero 2023
27 pon. 16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h LUNES
marzec
1 艣ro. 16:00 CET PLAYGROUP: CEIP Vital Alsar (Santander) 2h MI脡RCOLES
16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h MI脡RCOLES
2 czw. 16:00 CET PLAYGROUP: HUERTO CEIP Eloy Villanueva (Santander) JUEVES
3 pi膮. 17:00 CET PLAYGROUP: CEIP Marcial Solana 2h VIERNES
4 sob. 10:30 CET IMMERSION SATURDAYS March
6 pon. 16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h LUNES
8 艣ro. 16:00 CET PLAYGROUP: CEIP Vital Alsar (Santander) 2h MI脡RCOLES
16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h MI脡RCOLES
9 czw. 16:00 CET PLAYGROUP: HUERTO CEIP Eloy Villanueva (Santander) JUEVES
10 pi膮. 2 dni IMMERSION WEEKEND
17:00 CET PLAYGROUP: CEIP Marcial Solana 2h VIERNES
13 pon. 16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h LUNES
15 艣ro. 16:00 CET PLAYGROUP: CEIP Vital Alsar (Santander) 2h MI脡RCOLES
16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h MI脡RCOLES
16 czw. 16:00 CET PLAYGROUP: HUERTO CEIP Eloy Villanueva (Santander) JUEVES
17 pi膮. 17:00 CET PLAYGROUP: CEIP Marcial Solana 2h VIERNES
18 sob. 10:30 CET IMMERSION SATURDAYS March
20 pon. 16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h LUNES
22 艣ro. 16:00 CET PLAYGROUP: CEIP Vital Alsar (Santander) 2h MI脡RCOLES
16:30 CET PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h MI脡RCOLES
23 czw. 16:00 CET PLAYGROUP: HUERTO CEIP Eloy Villanueva (Santander) JUEVES
24 pi膮. 2 dni TIME4ENGLISH (Adultos)
17:00 CET PLAYGROUP: CEIP Marcial Solana 2h VIERNES
27 pon. 16:30 CEST PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h LUNES
29 艣ro. 16:00 CEST PLAYGROUP: CEIP Vital Alsar (Santander) 2h MI脡RCOLES
16:30 CEST PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h MI脡RCOLES
30 czw. Kurs: 3 data CLASES PARTICULARES y GRUPALES
16:00 CEST PLAYGROUP: HUERTO CEIP Eloy Villanueva (Santander) JUEVES
31 pi膮. 17:00 CEST PLAYGROUP: CEIP Marcial Solana 2h VIERNES
kwiecie艅
1 sob. 10:30 CEST IMMERSION SATURDAYS April
3 pon. 3 dni School trip / Campamento Escolar
16:30 CEST PLAYGROUP: La Casita (Santander) 2h LUNES
5 艣ro. 16:00 CEST PLAYGROUP: CEIP Vital Alsar (Santander) 2h MI脡RCOLES
Czasy podane w strefie czasowej: Madrid