Me pakume rahvusvahelisi sertifikaadikursusi peamiselt kolmes valdkonnas - ITIL, Lean IT ja DevOps. Koolitusmaterjalid ja eksamid on ingliskeelsed. Koolituste endi töökeelteks on eesti või vene keel.

Koolitusel osalemiseks valige kalendrist koolitus ja sisestage oma andmed. Kindlasti tuleb sisestada e-posti aadress. Sellele aadressile saadetakse reserveeringu teade (inglise keeles). Üks inimene võib reserveerida mitu kohta oma kolleegidele. Soovi korral, kui te kavatsete ka teine kord siin mõne reserveeringu teha, siis võite oma e-posti aadressiga konto meie saidil jooksvalt registreerida.

Kõigi meie kursuste üksikasjalikud kirjeldused leiate veebist - www.itilsite.com. Enamus koolitusi toimub Telliskivi Loomelinnakus - Asukoht ja Parkimine. Kõigi registreerimisega seotud küsimustega võite pöörduda avo.raup@gmail.com

Seleccionar fecha
 
mayo, 2018
24 jue Día 2 Lean IT Foundation
junio
5 mar Día 4 ITIL OSA
Horarios mostrados en la zona horaria: Tallinn

Lean IT Foundation

jueves, 24 mayo, 2018   Día 2
Telliskivi 60A, Tallinn
9 plazas disponibles

Datos

Lean IT Foundation on 2-päevane sissejuhatav kursus tänapäeva olulisse IT praktikasse. Kursuse on koostanud LITA (Lean IT Association) ja see on esimene globaalselt tunnustatud Lean IT kursus, millega alustati kevadel 2015.

Lean IT Foundation kursuse üksikasjalik kirjeldus

Kursuse maksumus sisaldab koolitusmaterjale, koolitust ennast klassiruumis, eksamit, lõunasööke, kohvipause.

Esimesed varased registreerijad saavad 10%... [Leer más]

Tiquetes / Tipos de reserva

 • Regular
  12 disponible hasta jue 17 may 00:00
  Koolitus koos eksamiga maksab € 750 (lisandub käibemaks)
 • Early bird
  Koolitus koos eksamiga maksab esimesele kolmele varasele registreerijale € 680 (lisandub käibemaks).
 • Late arrival
  Hilisele registreerijale, kes teeb seda viimase nädala jooksul enne kursuse algust, maksab kursus € 100 enam (€ 850 pluss käibemaks), kuna kulleriga koolitusmaterjalide saatmine ja eksamite tellimine on palju kallim.