Me pakume rahvusvahelisi sertifikaadikursusi peamiselt kolmes valdkonnas - ITIL, Lean IT ja DevOps. Koolitusmaterjalid ja eksamid on ingliskeelsed. Koolituste endi töökeelteks on eesti või vene keel.

Koolitusel osalemiseks valige kalendrist koolitus ja sisestage oma andmed. Kindlasti tuleb sisestada e-posti aadress. Sellele aadressile saadetakse reserveeringu teade (inglise keeles). Üks inimene võib reserveerida mitu kohta oma kolleegidele. Soovi korral, kui te kavatsete ka teine kord siin mõne reserveeringu teha, siis võite oma e-posti aadressiga konto meie saidil jooksvalt registreerida.

Kõigi meie kursuste üksikasjalikud kirjeldused leiate veebist - www.itilsite.com. Enamus koolitusi toimub Telliskivi Loomelinnakus - Asukoht ja Parkimine. Kõigi registreerimisega seotud küsimustega võite pöörduda avo.raup@gmail.com

Choisissez une date
 
mai, 2018
24 jeu. 2 jours Lean IT Foundation
juin
5 mar. 4 jours ITIL OSA
Les horaires sont dans votre fuseau horaire: Tallinn

Lean IT Foundation

jeudi, 24 mai, 2018   2 jours
Telliskivi 60A, Tallinn
9 places disponibles

Informations

Lean IT Foundation on 2-päevane sissejuhatav kursus tänapäeva olulisse IT praktikasse. Kursuse on koostanud LITA (Lean IT Association) ja see on esimene globaalselt tunnustatud Lean IT kursus, millega alustati kevadel 2015.

Lean IT Foundation kursuse üksikasjalik kirjeldus

Kursuse maksumus sisaldab koolitusmaterjale, koolitust ennast klassiruumis, eksamit, lõunasööke, kohvipause.

Esimesed varased registreerijad saavad 10%... [Voir plus]

Billets / Types de réservations

 • Regular
  12 disponibles jusqu'au jeu 17 mai 00:00
  Koolitus koos eksamiga maksab € 750 (lisandub käibemaks)
 • Early bird
  Koolitus koos eksamiga maksab esimesele kolmele varasele registreerijale € 680 (lisandub käibemaks).
 • Late arrival
  Hilisele registreerijale, kes teeb seda viimase nädala jooksul enne kursuse algust, maksab kursus € 100 enam (€ 850 pluss käibemaks), kuna kulleriga koolitusmaterjalide saatmine ja eksamite tellimine on palju kallim.