Me pakume rahvusvahelisi sertifikaadikursusi peamiselt kolmes valdkonnas - ITIL, Lean IT ja DevOps. Koolitusmaterjalid ja eksamid on ingliskeelsed. Koolituste endi töökeelteks on eesti või vene keel.

Koolitusel osalemiseks valige kalendrist koolitus ja sisestage oma andmed. Kindlasti tuleb sisestada e-posti aadress. Sellele aadressile saadetakse reserveeringu teade (inglise keeles). Üks inimene võib reserveerida mitu kohta oma kolleegidele. Soovi korral, kui te kavatsete ka teine kord siin mõne reserveeringu teha, siis võite oma e-posti aadressiga konto meie saidil jooksvalt registreerida.

Kõigi meie kursuste üksikasjalikud kirjeldused leiate veebist - www.itilsite.com. Enamus koolitusi toimub Telliskivi Loomelinnakus - Asukoht ja Parkimine. Kõigi registreerimisega seotud küsimustega võite pöörduda avo.raup@gmail.com

Välj datum
 
maj, 2018
24 tor. 2 dagar Lean IT Foundation
juni
5 tis. 4 dagar ITIL OSA
Tiderna visas i tidszon: Tallinn

Lean IT Foundation

torsdag, 24 maj, 2018   2 dagar
Telliskivi 60A, Tallinn
9 tillgängliga platser

Detaljer

Lean IT Foundation on 2-päevane sissejuhatav kursus tänapäeva olulisse IT praktikasse. Kursuse on koostanud LITA (Lean IT Association) ja see on esimene globaalselt tunnustatud Lean IT kursus, millega alustati kevadel 2015.

Lean IT Foundation kursuse üksikasjalik kirjeldus

Kursuse maksumus sisaldab koolitusmaterjale, koolitust ennast klassiruumis, eksamit, lõunasööke, kohvipause.

Esimesed varased registreerijad saavad 10%... [Läs mer]

Biljetter / Bokningstyper

 • Regular
  12 tillgängliga till tor 17 maj 00:00
  Koolitus koos eksamiga maksab € 750 (lisandub käibemaks)
 • Early bird
  Koolitus koos eksamiga maksab esimesele kolmele varasele registreerijale € 680 (lisandub käibemaks).
 • Late arrival
  Hilisele registreerijale, kes teeb seda viimase nädala jooksul enne kursuse algust, maksab kursus € 100 enam (€ 850 pluss käibemaks), kuna kulleriga koolitusmaterjalide saatmine ja eksamite tellimine on palju kallim.