Me pakume rahvusvahelisi sertifikaadikursusi peamiselt kolmes valdkonnas - ITIL, Lean IT ja DevOps. Koolitusmaterjalid ja eksamid on ingliskeelsed. Koolituste endi töökeelteks on eesti või vene keel.

Koolitusel osalemiseks valige kalendrist koolitus ja sisestage oma andmed. Kindlasti tuleb sisestada e-posti aadress. Sellele aadressile saadetakse reserveeringu teade (inglise keeles). Üks inimene võib reserveerida mitu kohta oma kolleegidele. Soovi korral, kui te kavatsete ka teine kord siin mõne reserveeringu teha, siis võite oma e-posti aadressiga konto meie saidil jooksvalt registreerida.

Kõigi meie kursuste üksikasjalikud kirjeldused leiate veebist - www.itilsite.com. Enamus koolitusi toimub Telliskivi Loomelinnakus - Asukoht ja Parkimine. Kõigi registreerimisega seotud küsimustega võite pöörduda avo.raup@gmail.com

Select date
 
October, 2017
23 Mon 2 days ITIL Practitioner
November
6 Mon 3 days ITIL Foundation (IT Koolituses)
16 Thu 2 days Lean IT Foundation
December
6 Wed 3 days DevOps Fundamentals
11 Mon 5 days ITIL RCV
Times shown in timezone: Tallinn

ITIL Practitioner

Monday, 23 October, 2017   2 days
Telliskivi 60A, Tallinn
5 spaces available

Details

ITIL uus kahepäevane koolitus, mis käivitati kevadel 2015. Mõeldud esimese jätkukoolitusena neile, kel ITIL Foundation läbitud.
Koolitus EI sisalda sertifikaadieksamit. Kes peale testeksami sooritamist tunnevad ennast küllalt kindlalt ja soovivad sertifikaadieksami läbida, saavad meilt tellida eksamivautšeri. Vautšer maksab € 350 (pluss käibemaks) ja kehtib üks aasta.

Kursuse detailne kirjeldus

Kursuse maksumus sisaldab... [Read more]

Tickets / Booking types

 • Regular
  8 available until Mon 16 Oct 12am
  Kahepäevase koolituse hind on € 500 ja selles hinnas sertifkaadieksam ei sisaldu. Hinnale lisandub käibemaks.
 • Early bird
  1 available until Mon 25 Sep 12am
  Koolitus maksab esimesele kolmele registreerijale € 450 (lisandub käibemaks).
 • Late arrival
  11 available until Sun 22 Oct 12am
  Hilisele registreerijale, kes teeb seda viimase nädala jooksul enne kursuse algust, maksab kursus € 100 enam (€ 600 pluss käibemaks), kuna kulleriga koolitusmaterjalide saatmine ja eksamite tellimine on palju kallim.